Firma TURBO s.c. została założona w październiku 1999 roku jako spółka cywilna przez Jana Kaczmarka i Ryszarda Stelcera. Przedmiotem naszej działalności jest:

  • naprawa turbosprężarek wszelkich typów, do wszystkich rodzajów silników,
  • sprzedaż nowych turbosprężarek,
  • diagnozowanie niedomagań turbosprężarek na podstawionym do nas samochodzie,
  • doradztwo techniczne w zakresie prawidłowej eksploatacji silników doładowanych,
  • diagnostyka ogólna, diagnostyka komputerowa.

Cała załoga ma duże i bogate doświadczenie w dziedzinie napraw, diagnozowania i eksploatacji turbosprężarek, bowiem już wiele lat wcześniej wszyscy pracowaliśmy w firmie o podobnej branży. Ponadto właściciele TURBO s.c. już w 1995 roku odbyli ukończone pomyślnie szkolenie za granicą u jednego z największych europejskich dealerów firmy GARRETT.

O naszych wysokich kwalifikacjach świadczy to, że miesiąc później po założeniu firmy uzyskaliśmy autoryzację firmy HOLSET, która jest jednym z największych na świecie producentów turbosprężarek. HOLSET udostępnił nam bardzo szczegółową technologię napraw turbosprężarek, łącznie z instrukcjami napraw poszczególnych ich typów. Dla spełnienia wymagań tej technologii stosujemy tylko oryginalne części zamienne oraz najwyższej klasy specjalistyczne wyposażenie i narzędzia. Dużą wagę przywiązujemy do ciągłego poszerzania naszej wiedzy, również poprzez bezpośrednią współpracę i wymianę doświadczeń z innymi europejskimi firmami z tej branży z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii.

© Copyright 2005 TURBO s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design & hosting: ID4 SC